„Jen slunce to umí lépe”

Reference

Rodinné domy a byty

Rodinný dům od RD Rýmařov v Olomouci

Rodinny dum Olomouc Rodinny dum Olomouc Rodinny dum Olomouc

Společnost RD Rýmařov patří mezi nejvýznamnější výrobce dřevostaveb na českém trhu. Vzhledem k výborným tepelně izolačním vlastnostem jejich současných staveb si elektrické přímotopné vytápění postupně našlo cestu i k jejich zákazníkům a v současné době již tento systém patří mezi nabízený standard.

Podrobnější popis k realizovanému řešení naleznete zde.

 

 

Rodinný dům v Žilině RD Zilina

Dům se nachází v zástavbě rodiných domů v Žiline. Jedná sa o jednopodlažní nepodsklepený dům. Řešení objektu bylo přizpůsobené estetickým a dispozičním požadavkům investora. Zastavěná plocha objektu je 218,72 m². Vytápění domu je řešeno kombinací elektrických topných systémů Fenix.

Podrobnější popis k realizovanému řešení naleznete zde.

 

 

 

Nízkoenergetický rodinný dům - Nitrianské Hrnčiarovce 

zde

Rodinný dům je postavený v obci Nitrianske Hrnčiarovce a je prototypovým řešením ekonomické a ekologické výstavby nízko-energetických domů s přihlédnutím k požadavkům prostředí. Jedná sa o patrový nepodsklepený rodinný dům se šikmou střechou.

 

Podrobnější popis k realizovanému řešení naleznete zde. 

 

 

Vzorový rodinný dům v Ostravě s elektrickým podlahovým vytápěním

Vzorový RD v Ostravě    Vzorový rodinný dům v Ostravě

Další referenční stavbou společnosti Fenix, ve kterém je instalováno elektrické podlahové vytápění, je rodinný dům na Krmelínské ulici v Ostravě-Nové Bělé. Dům patří společnosti Altabix s.r.o., která svým zákazníkům navrhne a zrealizuje rodinný dům na klíč z cihlového systému POROTHERM. Popisovaný objekt je jedním z typových řešení a společností Altabix s.r.o. je zpřístupněn veřejnosti jako vzorový dům.

Podrobnější popis k realizovanému řešení naleznete zde.  

 

Byt a rodinný dům v Rožnově pod Radhošťěm

Byt a rodinný dům v Rožnově pod Radhoštěm, stavby s instalovaným elektrickým vytápěním. U obou staveb je vytápění řešeno velkoplošným vytápěním a to kombinací podlahového a stropního vytápění foliemi Ecofilm a v místnostech s keramickou dlažbou topnými rohožemi Ecofloor. Řízení topného systému je u obou objektů řešeno centrální regulací BMR.

Podrobnější popis k realizovanému řešení naleznete zde.

Byt 4+1; 135 m2

Obytný důmObytné domyObytné domy

Dvougenerační rodinný dům

Obytné domy     Obytné domy

 

Bytový objekt v Kroměříži

Bytové objekty

Společnost MIRBAU s.r.o. je realizátorem developerského projektu výstavby několika bytových domů v Kroměříži. Tato společnost má již zkušenosti s výstavbou a provozem SportCentra ZAPLETAL v Kroměříži, které je celé vytápěno elektrickým podlahovým vytápěním s topnými kabely Ecofloor.

Podrobnější popis k realizovanému řešení naleznete zde.

 

obytné objekty  bytové objekty

 

Polyfunkční prostory

Vyhřívání kostelních lavic v Kostele sv. Gotharda 

Kostel sv.Gotharda Kostel sv. Gotharda byl již v minulosti vybaven elektrickým vyhříváním lavic, tento systém však přestal být vyhovující a to nejen z hlediska provozních parametrů, ale i z bezpečnostního hlediska.

Podrobnější popis k realizovanému řešení naleznete zde.

 

 Kostel sv.Gotharda  Kostel sv.Gotharda

 

Ortotech s.r.o.

OrotechRekonstrukce původního objektu s centrálním teplovodním vytápěním v areálu Roosveltovy nemocnice v B. Bystrici. Objekt má čtyři podlaží o ploše 1200 m² a vytápění je řešeno sálavými panely Ecosun. Celkově je nainstalováno Ecosun 300U (42 ks) a Ecosun 600U (85 ks). Regulace je řešena centrálně od firmy DUEL Námestovo.

Podrobnější popis k realizovanému řešení naleznete zde.

 

Orotech  Orotech

 

 

Výrobní provozy

SICAR s.r.o. Masojedy – vytápění NT panely Ecosun

Výrobní provoz

Společnost SICAR s.r.o. se specializuje na výrobu vozidel pro záchranné systémy ve všech kategoriích včetně hasičských vozidel do 7,5 tun. Od roku 2003 je držitelem certifikátu ISO 9001:2001 a v současné době je jedním z největších výrobců sanitních vozidel v České republice. 

Podrobnější popis k realizovanému řešení naleznete zde.

 

výrobní provoz

  

 

KIEKERT-CS s.r.o. - vytápění VT panely Ecosun

výrobní provoz

Původně uvažované teplovodní vytápění areálu fy KIEKERT-CS by vyžadovalo novou plynovou přípojku v délce cca 2 km, plynovou kotelnu a celkovou náhradu původního parního vytápění. Podle uskutečněných nabídek vůči el. přímotopnému vytápění by celková investice byla min. dvojnásobná. Firma KIEKERT-CS se rozhodla pro el. vytápění navržené fy UNIVE s využitím vlastní trafostanice.Využití sálavého přímotopného vyt. jako akumulačního ve výrobních prostorech s důslednou mikropočítačovou regulací UNIVE a kvalifikovanou obsluhou vedlo, k významným ekonomickým úsporám, optimalizaci odběrového diagramu, snížení prašnosti a celkově velmi dobré tepelné pohodě. Ve výrobních halách má firma celou podlahovou plochu k dispozici pro výrobu.

Podrobnější popis k realizovanému řešení naleznete zde.

 

výrobní provoz

  

 
Provozováno na systému MajorShop